11 серпня 2019 – День працівників ветеринарної медицини України

Щороку у другу неділю серпня українські ветеринари, а також всі, хто причетний до цієї сфери, відзначають своє професійне свято – «День працівників ветеринарної медицини».

Свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День працівників ветеринарної медицини» від 1 листопада 2001 року № 1035/2001.

В цей день традиційно згадують відомий вислів: «Медицина лікує людину, а ветеринарія оберігає людство». І це не випадково: саме завдяки роботі ветеринарів вдається запобігати епідемії серед домашньої худоби, які в іншому випадку могли б привести до найтяжчих наслідків – аж до масштабного голоду і поширення небезпечних захворювань серед людей.

На додаток до професійного свята національного масштабу ветеринари України можуть відзначати також Міжнародний день ветеринарного лікаря, який святкується в кінці квітня.

 

З Днем ветеринара! Нехай ця добра і благородна професія подарує вам міцне ведмеже здоров’я, м’яку котячу ніжність і ласку у любові, гідні матеріальні хом’ячі запаси та побільше нагод для щенячих захоплень!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *