День Вишиванки наближається!

Наближається найулюбленіше свято українських модниць – День Вишиванки. 17 травня чарівні леді та чоловіки одягаються в українські сорочки-вишиванки, плаття та сарафани з орнаментом. В одязі від «Майстерні Вишиванок» Ви будете неперевершені. Старовинні орнаменти з незначними змінами та доповненнями, гармонійно вписуються в сучасний стиль одягу. Українська вишиванка – це самовираження цінностей, традицій, культури та історії. Крім того це ще модний тренд, який полюбився у цілому Світі.

В «Майстерні Вишиванок» представлені ексклюзивні моделі українського національного одягу майстрів з різних областей України. Дизайнери Івано-Франківської, Полтавської, Тернопільської областей роблять свій внесок в скарбницю української вишиванки, створюючи вишукані сорочки-вишиванки. Кожен дизайн є авторським, індивідуальним та індивідуальним. Ми пропонуємо широкий асортимент унікальних сорочок ручної роботи найталановитіших майстрів України, які створюючи шедеври, вкладають у них частинки своєї душі.

Вишиванка — це цінне надбання українського народу, історія якого сягає сивої давнини. Вона пережила багато перипетій протягом багатьох століть, ставши нашим національним надбанням. Вишита сорочка пережила багато перипетій протягом багатьох століть. Наші предки закладали, зберігали і примножували традиції вишиваних орнаментів – кольорову гаму та їх смислові відтінки. Сьогодні вишивання сорочок органічно увійшло у життя сучасних українців, втілюючи у собі всі його естетичні принципи, ідеали добра та краси, прагнення до довершеного і вишуканого. Виваженість та лаконічність візерунків свідчить про гарний естетичний смак та природній хист вишивальниць, що допомагає творити красу та гармонію. Це унікальне явище української культури, яке сьогодні ми маємо змогу вивчати та відроджувати завдяки дбайливим людям, що як коштовний скарб віками берегли вишиванки.

Створення вишиванки – це магічне дійство, оповите добром та таємничістю. Під вправними руками вишивальниці полотно ніби оживає, яскраві візерунки не лише милують око, але й несуть оберегову та зцілюючу силу. Мереживо різнобарвних променів огортає теплом, даруючи відчуття спокою.

Не дарма наш народ споконвіку вважав вишиванку святинею, яка передавалася із покоління у покоління, береглась як реліквія. Вона є символом краси і здоров’я, любові та чесності, цей символізм сьогодні лише укріплюється.

Вишивані сорочки роблять з натуральних тканин льону та домотканого полотна. Льон є найчистішою рослиною у Світі. Волокна льону мають гіпоалергенні та антисептичні властивості, а також пропускають повітря, тому льон можна назвати «природним кондиціонером».

В нашій Майстерні ви також знайдете широкий асортимент сувенірів з дерева, кераміки, глини, тканини та очерету на різноманітний смак. Такі сувеніри зроблені з любов’ю та є найкращим подарунком для багатьох подій. Вони завжди приносять людям радість і позитивний настрій.

Завітайте до нашого відділу та виберіть свою вишиванку у сучасному або традиційному стилі. Всі роботи виконані з любов’ю до України та наших клієнтів.

«Майстерня Вишиванок» – м. Дніпро, вул. Вокзальна, 13, ТЦ «Експрес»

За детальною інформацією звертайтесь за тел.: 067 256 93 53

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *