На Дніпропетровщині поліція викрила керівництво районного відділу Держгеокадастру в отриманні неправомірної вигоди

Як повідомляє Офіційний сайт Національної поліції з метою отримання неправомірної вигоди начальник та заступник районного відділу створювали штучні перешкоди у присвоєнні відповідних кадастрових номерів земельним ділянкам. Сьогодні, 3 липня, поліцейські затримали посадовців та посередника.

Оперативники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Національної поліції, слідчі Дніпровського відділу поліції за процесуального керівництва Дніпропетровської місцевої прокуратури № 3 задокументували корупційну діяльність керівництва відділу Держгеокадастру одного з районів. За виготовлення землевпорядної документації та присвоєння відповідних кадастрових номерів земельним ділянкам, розташованим на території району, вимагали неправомірну вигоду. Якщо особи відмовлялись надавати посадовцям кошти – створювали штучні перешкоди.

Встановлено, що корупційну схему організували начальник та заступник відділу. У якості посередника залучили працівника відділу Дніпропетровської регіональної філії ДП «Центр земельного державного кадастру». За виготовлення землевпорядної документації, встановлення – відновлення меж 4-х земельних ділянок на території району керівництво відділу гроші. 9 тисяч доларів США громадянин повинен був передати посереднику, а 10 тисяч гривень – перерахувати на картковий рахунок заступника начальника відділу.

Сьогодні, 3 липня, після одержання 7 тисяч доларів США хабара та розподілу коштів усі фігуранти були затримані. Раніше було задокументовано факт одержання двох тисяч доларів США та факт перерахування 10 тисяч гривень на вказаний картковий рахунок.

Правоохоронці вилучили документацію з відповідними резолюціями та, отримані у якості неправомірної вигоди, кошти.

Наразі начальник та заступник відділу Держгеокадастру одного з районів та посередник затримані у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо повідомлення фігурантам про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України та обрання їм запобіжного заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *