Оголошено переможця тендера на підготовку проєкту будівництва аеропорту у м .Дніпро

Сьогодні, 10 лютого 2020 року, тендерним комітетом ДП «Фінансування інфраструктурних проектів» оголошено переможця на розробку проєктної документації та проведення її експертизи в рамках будівництва нової злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ». Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

«Питання модернізації летовища Дніпропетровськ є гостроактуальним для міста-мільйонника Дніпро, густонаселеної області та величезної навколишньої конгломерації. Нам необхідно відкрити небо над Дніпром. На проєктування та будівництво аеродрому Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ» вже передбачено 1,2 млрд грн. Оновлений аеропорт має стати регіональним повітряним хабом і дати зручне авіаційне сполучення. Сьогодні нарешті оголошено переможця на розробку проєкту нової злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ». Нова «злітка» повинна бути надійною, зносостійкою та безпечною, здатною приймати сучасні пасажирські літаки», – заявив Владислав Криклій.

Очікувана вартість закупівлі становила 26 млн 514 тис. з ПДВ. Міністр інфраструктури України повідомив, що переможцем було визнано ТОВ «ІНСТИТУТ УКРДОРПРОЕКТ», яке запропонувало на 1 млн 979 тис. грн менше від очікуваної вартості закупівлі і тендерна пропозиція якого відповідає технічним вимогам, визначеним у тендерній документації та кваліфікаційним критеріям встановлених замовником закупівлі.

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *