Різдво Христове – велике християнське свято.

Домашній запах хвої і святкових страв, різнокольорові гірлянди, колядки: все це дійство відбувається в чарівне свято під назвою Різдво, яке чекають з величезним нетерпінням  віруючі в усьому світі.

Згідно українських традицій на Різдво з пшениці або ячменя варять спеціальну кашу – кутю. У зварену кашу додають горіхи, курагу, мак та поливають медом.

Взимку, в морозні дні та у сезон застуд кращими залишаються одвічно українські прянощі – хрін, перець, часник. Вони і смак страв посилюють і від вірусів захищають. Та й шматочок хліба з часником – це ж так смачно і корисно!

Кажуть, що любов до свинини вже є генетично у кожного українця і це пов’язано з тим, що під час воїн мусульмани уганяли худобу, різали домашню птицю, але не чіпали “нечистих” свиней. Це і дозволяло українцям вижити. З свинини готують безліч різноманітних страв: битки, шинку, крученики. Жоден святковий стіл не обходиться без цих страв. А посуд для цих страв, макітри, глечики, горщики для запікання, тарілки та багато іншого, можна придбати у Майстерні Вишиванок:

Завжди до Різдва Христового українці по-святковому вбирали домівки та вдягали нові святкові сорочки – вишиванки. В кожній вишиванці своя власна індивідуальність і неперевершеність. Вишиванка, наповнюючись сонячним світлом, дає власну енергію життя перетворючи вбрання на справжній оберіг!

Ласкаво просимо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *