Розповіді старожилів та екскурсії: на Дніпропетровщині запускають новий туристичний проект

«Марганець Туристичний» — це активний громадський рух, команда однодумців, яка займається розвитком туризму в місті Марганці та дніпровському регіоні. Ми проводимо екскурсії, майстер-класи, відвідуємо з туристами музеї, бібліотеки, художні галереї, їздимо в краєзнавчі експедиції. Записуємо розповіді старожилів, здійснюємо фото і відеозйомки, пишемо історичні замітки і нариси.

Наш рух існує четвертий рік, за цей час проведено ряд екскурсій та експедицій. З метою поліпшення екології проводимо суботники. Наша діяльність позитивно позначається на розвитку культури в місті та регіоні.

Товариство «Марганець Туристичний» почало 2019 рік зі створення проекту під назвою «Марганець Туристичний». Ми плануємо створити цикл відеопередач про визначні пам’ятки нашого краю з метою популяризації історичних та природних об’єктів, що також послужить залученню туристів.

Наша команда вирішила скористатися краудфандінгом з метою просування наших послуг і придбання відеотехніки. Сайт Na-Starte — це платформа для фінансування стартапів, комерційних і суспільно-соціальних проектів, бізнес-ідей.

Завдяки створенню циклу відеопередач про наше місто і регіон, ми зможемо показати людям із різних куточків планети, пам’ятки нашого краю, розкрити привабливість історичних, природних та архітектурних об’єктів. Відеоролики послужать відмінною рекламою для залучення іногородніх і зарубіжних туристів, що є для нас важливою складовою. Громадський рух «Марганець Туристичний» є частиною туристичного кластеру Нікопольського регіону, ми є роботодавцями в сфері туризму. Збільшення потоку туристів позитивно позначиться на розвитку економіки і інфраструктури. У нас є бажання розвивати наше місто, область і країну, ми вже почали, підтримайте нас і Ви!

Для того, щоб підтримати проект, перейдіть за посиланням: na-starte.com

vesti.dp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *