Станок, копії підроблених документів та кошти КП «Дніпровський метрополітен» у сумі майже 2,5 млн грн – що у них спільного!?

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, який заволодів коштами КП «Дніпровський метрополітен» у сумі майже 2,5 млн грн.

Як стало відомо з публікації прес-служби прокуратури Дніпропетровської області – Дніпропетровською місцевою прокуратурою №1 затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно директора товариства з обмеженою відповідальністю.

За даними слідства, у листопаді 2017 року між комунальним підприємством «Дніпровський метрополітен» та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про закупівлю карусельного станку для ремонту колісних пар вагонів метро. З метою заволодіння грошовими коштами директор зазначеного товариства, вступивши у попередню змову зі службовими особами комунального підприємства, купив непридатний для використання станок, ринкова вартість якого (за якісний аналог) складає 100 тис грн, одержавши за нього від КП грошові кошти у розмірі близько 2,5 млн грн. Аби приховати незаконну діяльність, директор товариства надав копії підроблених документів щодо відповідності товару тендерній документації.

На підставі зібраних доказів вказана особа обвинувачується за ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах; службове підроблення).

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває. Встановлюються інші причетні до злочину особи.

Особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду (ст. 62 Конституції України).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *