у Дніпрі за участі поліції відбудуться заходи «Дій проти насильства»

За участі Патрульної поліції Дніпропетровської області  у Дніпрі  відбудуться заходи «Дій проти насильства»

☑️0 8 грудня об 11.00 на майданчику по пр. Олександра Поля, 1 (перед будівлею ОДА) відбудеться захід «Дій проти насильства». Захід проходить в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

☑️Заходи проходитимуть на декількох локаціях. Поліцейські управління превентивної діяльності говоритимуть із мешканцями, як діяти при можливому вчиненні стосовно них будь-яких проявів насильства.

Також до участі будуть залучені представники закладів охорони здоров’я, які за допомогою спеціального манекену проведуть майстер-клас з надання першої долікарської допомоги постраждалим.
На одній із локацій консультанти безоплатної правової допомоги готові надати правові консультації на місці та роз’яснять, чим можуть допомогти у своїх центра громадянам.
ФЛЕШМОБ #ДійПротиНасильства за участі курсантів ДДУВС запрошує долучитися всіх охочих та стане фіналом заходів.

📌 На заході будуть присутні співробітники ГУНП в Дніпропетровській області, представники регіонального Фонду народонаселення ООН в Дніпропетровській області, міської та обласної влади, соціальних служб, безоплатної правової допомоги, громадські організації.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *