Урочисте нагородження учасників та переможців XІ Міської олімпіади

28.05.2019 в Міському комунальному закладі культури «Дніпровська дитяча музична школа № 3» відбулася ще одна яскрава культурна подія – урочисте нагородження учасників та переможців XІ Міської олімпіади з музично-теоретичних дисциплін серед учнів шкіл естетичного виховання м. Дніпра з предметів «Сольфеджіо» та «Композиція».
Цього року свої знання та творчість продемонстрували 34 учасника з 17 шкіл естетичного виховання та надзвичайно важливим стало те, що в змаганнях вперше взяв участь учень з особливими освітніми потребами – Прудкий Богдан, який навчається у МКЗК «Дніпровська дитяча музична школа № 11» та здобув диплом лауреата І ступеню! З чим ми його вітаємо!!!
В святковій залі панувала творча атмосфера та справжній ажіотаж захоплених нашими юними талантами глядачів.
Цьогорічні змагання й справді стали важливим кроком в реалізації професійних вмінь для багатьох учнів нашого міста.
Приємно також й те, що у фестивалі-концерті взяло участь 20 композиторів! Це ще раз підкреслює той факт, що наше місто може пишатися учнями, які навчаються в музичних школах – майбутнім нашого міста та України.
Бажаємо великих успіхів, творчих досягнень, віри в свої сили та чекаємо на нові перемоги!!!.

Програма концерту юних композиторів ДМШ м. Дніпра
«На хвилях натхнення» в рамках XI Міської олімпіади з музично-теоретичних дисциплін серед шкіл естетичного виховання м. Дніпра

1. Барсуков Данило
Дніпровська дитяча музична школа № 16
Викладач по класу композиції – Юрків Лада Вікторівна
– П’ єса для ф-но «Роздум про героїчне»

2. Яржинов Оскар
Дніпровська дитяча музична школа № 3
Викладач по класу композиції – Фалькова Валентина Миколаївна – Відмінника культури України, члена Асоціації композиторів Всеукраїнської Національної музичної Спілки
– П’ єса для віолончелі у супроводі ф-но «Дощовий настрій» – вик. автор, партія рояля – Фалькова В. М.

3. Дробахін Марк
Дніпровська дитяча музична школа №10
Викладач по класу композиції – Дягелева Любов Ігорівна
– П’єса для ф-но «Монстр на прогулянці» – вик. автор

4. Красноперова Софія
Дніпровська дитяча музична школа № 13
Викладач по класу композиції – Ігнатова Ольга Павлівна
– «Варіації в народному дусі» для скрипки і ф-но – вик. автор, партія рояля – Ігнатова О. П.

5. Шевченко Вікторія
Дніпровська дитяча музична школа № 10
Викладач по класу композиції – Дягелева Любов Ігорівна
– П’єса для ф-но «Березень» – вик. автор

6. Самсонова Анастасія
Дніпровська дитяча музична школа № 16
Викладач по класу композиції – Юрків Л. В.
– з циклу «Пташиний хоровод» для голосу, сопілки та ф-но:
«Зозуля» та «Горобець» на вірші Лаврова та Барто – вик. автор,
партія рояля – Л. В. Юрків

7. Шлик Анжеліка
Дніпровська дитяча музична школа № 17
Викладач по класу композиції – Любимська Єлізавета Олександрівна
– П’єса для ф-но «Океан» – вик. автор

8. Сафонова Інна
Дніпровська дитяча музична школа № 14
Викладач по класу композиції – Сухомлин Світлана Анатоліївна – член Асоціації композиторів Всеукраїнської Національної музичної Спілки
– «Варіації на тему укр. нар. пісні «Ой, лопнув обруч» для скрипки – вик. автор

9. Бондар Ілля
Дніпровська школи української культури та мистецтв ім. Олеся Гончара Викладач по класу композиції – Гамова Олена Олександрівна
– «Скерцо» для ф-но – вик. автор

10. Никифоренко Даніїл
Дніпровська дитяча музична школа № 14
Викладач по класу композиції – Старостіна Вікторія Валентинівні
– «Весняний настрій» для скрипки у супроводі ф-но – вик. автор,
партія рояля – В. В. Старостіна

11. Михайльо Анастасія
Дніпровська дитяча музична школа № 16
Викладач по класу композиції – Юрків Л. В.
– Пісня на вірші Є. Дроваль «Я хочу тобі розповісти» – вик. автор, партія рояля – Юрків Л.В.

12. Верлата Олександра
Дніпровська дитяча музична школа № 3
Викладач по класу композиції – Фалькова В. М.
– П’єса для ф-но «Ясний наспів» – вик. автор

13. Шаріна Уляна
Дніпровська дитяча музична школа № 10
Викладач по класу композиції – Дягелевої Л. І.
– Романс «Які щасливі очі у казок» на вірші Ліни Костенко – вик. автор, партія рояля – Дягелева Л. І.
14. Кальна Софія
Дніпровська дитяча музична школа № 14
Викладач по класу композиції – Сухомлин С. А.
– П’єса для ф-но «Країна золотистої блакиті» – вик. автор

15. Латиш Михайло
Дніпровська дитяча музична школа № 2 ім. А.Я.Штогаренка
Викладач по класу композиції – Гопи Ольги Віталіївни
– П’єса для ф-но «Оригінальний вальс» – вик. автор.

16. Кудерський Костянтин
Дніпровська дитяча музична школа № 7 імені Леоніда Когана
Викладач по класу композиції – Нежигай Олександр Миколайович – Заслужений діяч мистецтв України, член Національної Спілки композиторів України, Голова Дніпровської обл. спілки композиторів
– «Прелюдія» для скрипки – вик. автор.

17. Немцов Олександр
Дніпровська дитяча музична школа № 3
Викладач по класу композиції – Фалькова В. М.
– П’єса для ф-но «Осінні марення» – вик. автор.

18. Петров Аркадій
Дніпровська дитяча музична школа № 10
Викладач по класу композиції – Дягелева Л. І.
– «Мелодія серця» для скрипки та ф-но

19. Прудкий Богдан
Дніпровська дитяча музична школа № № 11
Викладач по класу композиції – Дьяченко Лілія Михайлівна
– Укр. нар. пісня «Чом ти не прийшов» в джазовій обробці для ф-но – вик. автор.

20. Кутовий Микита
Дніпровська дитяча музична школа № 7
Викладач по класу композиції – Чирченко Лідії Адамівни
– П’єса для губної гармоніки «Поїзд» – вик. автор.

Джерело — Управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *