В Дніпрі запустили лінію з виробництва апаратів ШВЛ

Українській виробник сільськогосподарської техніки «Аверс-Агро» запустив лінію з виробництва мобільних апаратів штучної вентиляції легенів OxyGEN потужністю 20 одиниць на добу
Про це повідомляється на сторінці компанії в Facebook.

В прес-службі зазначили, що компанія долучилась до міжнародного проекту боротьби з коронавірусною інфекцію COVID-19 OxyGEN Project.

Інженери та технологи компанії «Аверс-Агро» запустили лінію з виробництва апаратів штучної вентиляції легенів OxyGEN потужністю 20 одиниць на день.

Що таке апарат штучної вентиляції легенів OxyGEN?

З початком коронавірусної пандемії в світі багато країн зіткнулося із гострою потребою великої кількості апаратів штучної вентиляції легенів. Постало питання в організації масового та швидкого виробництва недорогих апаратів ШВЛ.

Так, іспанською компанією Protofy.xyz при науковій підтримці фахівців з клінік Germans Trías i Pujol та Clínic de Barcelona був створений мобільний апарат ШВЛ OxyGEN.

OxyGEN успішно пройшов клінічні випробування In vitro та In vivo, отримав схвалення від Іспанського агентства з лікарських засобів та продуктів для здоров’я AEMPS та вже серійно випускається на автомобільному заводі SEAT.

В день на конвеєрній лінії з виробництва SAET Leon виготовляють 300 одиниць апаратів ШВЛ OxyGEN.

Конструкторська документація на апарат OxyGEN викладена у вільний доступ, будь-яка компанія може прийняти участь в програмі та налагодити у себе виробництво апарату.

В компанії «Аверс-Агро» зазначили, що зі стрімким розповсюдженням коронавірусної інфекції стрімко зростає попит на апарати ШВЛ, тому що в жодній країні світу кількість апаратів ШВЛ у відділеннях інтенсивної терапії не розраховано на потік пацієнтів, що постійно збільшується.

Так, наприклад, в Італії на 100 тисяч жителів – 12 місць в інтенсивній терапії, в Нідерландах – 7 місць, зауважили в компанії.

Апарат OxyGEN відрізняється невисокою ціною, простотою конструкції та мобільністю, завдяки чому його можна встановити у лікарняного ліжка будь якого пацієнта, якому потрібен апарат ШВЛ.

«Аверс-Агро» – український виробник сільськогосподарської техніки власної розробки. Компанія має власне конструкторське бюро та виробничі потужності, які розташовуються в Дніпрі.

Джерело – Україна Сьогодні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *