Запрошення на Арт-фестиваль HORIZONTAL’ у Дніпрі, 3.02.18

«Horizontal’» – культурно-соціальний проект громадської організації «Мартін-Клуб». Ідея заходу в акцентуванні уваги на проблемах комунікації у певних прошарках суспільства. Міні-фестиваль стає простором для самовираження, територією, де всі є рівними за правом народження і об’єднанні за допомогою мистецтва. Головними лишаються творчість та повага один до одного.

3 лютого «Horizontal’» відбудеться вже вдруге. Цього разу івент присвячений різноманіттю культур. До участі у міні-фестивалі залучені представники різних національностей, які поділяться традиціями своїх рідних країн. Ведучим заходу стане українець Василь Коваленко – мандрівник, який проїхав автостопом 12 країн, майже не маючи грошей. Важливим компонентом стане музичне наповнення, усі виконавці є різні за стилем. Серед них витончена «SOFI», емоційно-ліричне тріо «vetka», майстри drum and bass «The Virophage» та «Kurs Valut» – творці синтетичних інсинуацій. Не обійшлося і без поезії, яка перетвориться на справжній перформанс у виконанні Вікторії Тимонової, Аліни Стаменової та Олександри Ткач.

Майстерня «Чай красит» дозволить гостям міні-фестивалю доторкнутися до прекрасного та створити своїми руками картину або гравюру.

Ховатися від зимових морозів «Horizontal’» буде Запрошення на Арт-фестиваль HORIZONTAL’за адресою пр. Дмитра Яворницького, 111 (прохід у двір через арку). Початок о 16:00, вхід безкоштовний.

«HORIZONTAL’» on-line:

Facebook: www.facebook.com/horizontal.fest

Instagram: www.instagram/com/horizontal.fest

Контакти:

E-mail: ann.dp.sorokina@gmail.com

Тел.: +38 (066) 731-45-02 – Анна Сорокіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *